Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82): Fartygsporträtt av "Preyssen" Hamburg1883, capt:n Hilgendorf, signerad G. Fredriksson, akvarell, bildyta ca 32x58 cm
701180
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här