Gustaf Fredriksson akvarell

Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82): Fartygsporträtt av "Preyssen" Hamburg1883, capt:n Hilgendorf, signerad G. Fredriksson, akvarell, bildyta ca 32x58 cm

701180

2019-11-12