Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, empirstil, stomme i mässing, fot med tassfötter, höjd ca 157 cm
Fot med bucklor
701183
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här