Golvlampa empirstil

Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil
Golvlampa empirstil

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, empirstil, stomme i mässing, fot med tassfötter, höjd ca 157 cm

Fot med bucklor

701183

2019-11-13