Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82): Fartygsporträtt, signerad G. Fredriksson, akvarell, bildyta ca 36x25,5 cm
701184
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här