GUstaf Fredriksson akvarell

GUstaf Fredriksson akvarell
GUstaf Fredriksson akvarell
GUstaf Fredriksson akvarell
GUstaf Fredriksson akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF FREDRIKSSON (1901-82): Fartygsporträtt, signerad G. Fredriksson, akvarell, bildyta ca 36x25,5 cm

701184

2019-11-12