Pallar Fanett Ilmari Tapiovaara Edsbyverken

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", pallar, 1 par, Edsbyverken, sitsar i teak, svartlackerad benställning, brännmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, smärre fanerskador

701189

2019-11-14