Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", pallar, 1 par, Edsbyverken, sitsar i teak, svartlackerad benställning, brännmärkning, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, smärre fanerskador
701189
2019-11-14