Eames kontorsstol

Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol
Eames kontorsstol

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, Herman Miller, USA, 1960-tal, stomme i förkromad aluminium, sits och rygg i brun textil, undertill etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

701191

2019-11-14