Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, kontorsstol, Herman Miller, USA, 1960-tal, stomme i förkromad aluminium, sits och rygg i brun textil, undertill etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
701191
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här