Piedestal kolonnformad

Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad
Piedestal kolonnformad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, trä, 1900-talets början, kolonnformad, bemålad i svart, kvadratisk fotplatta, filtklädd skiva, höjd ca 102 cm

Sprickor, slitage, troligen ursprungligen med topplatta

701199

2019-11-14