Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 1 par i form av fohundar, 1900/2000-tal, svart alabaster, höjd ca 16,5 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Ett stort nagg på ena hundens kind, mindre nagg och slitage
701200
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här