Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par i form av fohundar, 1900/2000-tal, svart alabaster, höjd ca 16,5 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Ett stort nagg på ena hundens kind, mindre nagg och slitage

701200

2019-11-26