Takarmatur järnsmide

Takarmatur järnsmide
Takarmatur järnsmide
Takarmatur järnsmide
Takarmatur järnsmide
Takarmatur järnsmide
Takarmatur järnsmide

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, järnsmide, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, svartlackerad, detaljer i mässing, 3 ljuspunkter, höjd ca 52 cm

Mindre nagg på glasskivor

701202

2019-11-14