Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YMNIGHETSHORN/ DRYCKESHORN, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, löstagbart horn, stomme i metall, gåvogravyr daterad 1913, höjd ca 48,5 cm
Gåvogravyr
701210
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här