Ymnighetshorn 1800-tal

Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal
Ymnighetshorn 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YMNIGHETSHORN/ DRYCKESHORN, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, löstagbart horn, stomme i metall, gåvogravyr daterad 1913, höjd ca 48,5 cm

Gåvogravyr

701210

2019-11-13