WMF fiskbestick

WMF fiskbestick
WMF fiskbestick
WMF fiskbestick
WMF fiskbestick
WMF fiskbestick
WMF fiskbestick

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, fiskbestick, 24 dlr., nysilver, Tyskland, 1900-talets början, jugend, längd ca 18-21 cm, etui medföljer

Smärre slitage

701217

2019-11-14