Gerhard Wihlborg

Gerhard Wihlborg
Gerhard Wihlborg
Gerhard Wihlborg
Gerhard Wihlborg
Gerhard Wihlborg
Gerhard Wihlborg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD WIHLBORG (1897-1982): "Vildblommor", signerad Gerh. Wihlborg, olja på pannå, ca 61x51 cm

701255

2019-11-13