Stig Claesson Slas Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, vy över Riddarholmen och stadshuset, signerad och daterad Stig Claesson 80, färglitografi, 13/60, bildmått ca 56x85 cm

701256

2019-11-13