Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KEN OCH ALLAN DOCKA, (2 st) 1960-tal, väska i plast innehållande en mängd kläder, skor, 2 ställningar, tillbehör, bla flyguniform, mm
Bruksslitage, kläder ej kontrollerade
701263
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här