Nötknäckare, 1800-1900-tal

Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal
Nötknäckare, 1800-1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 800 SEK

NÖTKNÄCKARE, 1800-tal samt 1900-talets början, bl a Erik Molin Lorenz, monogramsignerad, längd ca. 17 samt 20 cm.

Bruksslitage, Lorenz med lagning på kepskanten

701264

2019-11-13