Karl Andersson & Söner stolar

Karl Andersson & Söner stolar
Karl Andersson & Söner stolar
Karl Andersson & Söner stolar
Karl Andersson & Söner stolar
Karl Andersson & Söner stolar
Karl Andersson & Söner stolar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL ANDERSSON & SÖNER, stolar, 9 st, Huskvarna, benställning i krom, 1900-talets slut, konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Klädseln med skador

701278

2019-11-14