Vättar

Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar
Vättar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTTAR, 3 st, bemålad trä, 1900-talets mitt, längd ca. 20,5-32,5 cm

Slitage, skador på största vätten.

701279

2019-11-13