Vas art deco

Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco
Vas art deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, 1900-talets andra kvartal, art deco, föreställande kvinnofigur, botten med otydlig märkning, delvis förgylld dekor, höjd ca 26 cm

701288

2019-11-13