1800-tals tennljusstakar

1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar
1800-tals tennljusstakar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, tenn, 1850, sengustaviansk, höjd ca 18 cm

Saknar kulfötter, slitage mindre bucklor

701306

2019-11-14