Ernfried Wahlquist - Kustbild i månsken

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNFRIED WAHLQUIST (1814-1895):Kustbild i månsken, signerad och otydligt daterad E Wahlquist 1890(?), olja på duk, ca 36x54 cm, oramad

Skador, färgbortfall

701308

2019-11-13