Oidentifierad konstnär akvarell
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Utsigt af Chinae slott", 1700/1800-tal, signerad Johan Anders Winberg, akvarell utförd på två papper, ca 22x38 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Omfattande skador i form av revor, bitar borta, bucklor samt fläckar
701316
2019-11-26