Ljusstakar
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, Blybergsporfyr, ljuspipor och manschetter i brännförgylld brons, höjd ca 21 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Nagg och slitage, en manschett med bucklor
701330
2019-11-26