Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, Blybergsporfyr, ljuspipor och manschetter i brännförgylld brons, höjd ca 21 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Nagg och slitage, en manschett med bucklor

701330

2019-11-26