Sigurd Bernholm oljemålning

Sigurd Bernholm oljemålning
Sigurd Bernholm oljemålning
Sigurd Bernholm oljemålning
Sigurd Bernholm oljemålning
Sigurd Bernholm oljemålning
Sigurd Bernholm oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD BERNHOLM (1890-1969), Utförsåk, signerad Bernholm 1930, olja på duk, ca 62x86 cm

701333

2019-11-13