Glasföremål
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GLASFÖREMÅL, glas, skål, Ann Wolff, Jan-Erik Ritzman och Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad "Transjö WRC", skål, Kerstin Åhrberg samt vas Erik Höglund, Boda, höjd 10,5- 13,5 cm.
Mindre bruksslitage.
701337
2019-11-12