Glasföremål

Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASFÖREMÅL, glas, skål, Ann Wolff, Jan-Erik Ritzman och Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad "Transjö WRC", skål, Kerstin Åhrberg samt vas Erik Höglund, Boda, höjd 10,5- 13,5 cm.

Mindre bruksslitage.

701337

2019-11-12