Stop och pokal tenn 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOP, POKAL, tenn, stop otydliga stämplar, Jacob Lemon, Stockholm 1810, pokal, Christopher Ekman, Eksjö. 1767, höjd ca 20 resp 14 cm

Repor mindre bucklor

701340

2019-11-14