Båtmodell segelbåt

Båtmodell segelbåt
Båtmodell segelbåt
Båtmodell segelbåt
Båtmodell segelbåt
Båtmodell segelbåt
Båtmodell segelbåt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELL, segelbåt, 1900-tal, höjd ca 120, längd ca 120 cm, med sockel

Skador: Något fläckat segel, repor

701346

2019-11-16