Otta Schultz fåtölj
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
OTTO SCHULZ, fåtölj, formgiven 1936 för Boet, Göteborg, ben i betsat lövträ, djuphäftade knappar, pärlspikning, höjd 73 cm
Kuntoraportti
Klädsel med skador, slitage, fläckar, rygg något rickig
701365
Päivämäärä:
2019-11-20