Otta Schultz fåtölj

Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj
Otta Schultz fåtölj

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

OTTO SCHULZ, fåtölj, formgiven 1936 för Boet, Göteborg, ben i betsat lövträ, djuphäftade knappar, pärlspikning, höjd 73 cm

Kuntoraportti

Klädsel med skador, slitage, fläckar, rygg något rickig

701365

Päivämäärä:

2019-11-20