Oidentifierad konstnär oljmålning
Vollendet
2019-11-13
701378
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fjordlandskap, olja på duk, ca 64x72 cm