Oidentifierad konstnär oljmålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fjordlandskap, olja på duk, ca 64x72 cm

701378

2019-11-13