Soffbord Josef Frank modellnummer 2139

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanerat i valnöt, omärkt, höjd ca 48, diameter 120 cm

Märken, repor förekommer

701384

2019-11-20