Soffbord Josef Frank modellnummer 2139
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanerat i valnöt, omärkt, höjd ca 48, diameter 120 cm
Märken, repor förekommer
701384
2019-11-20