Lennart Rodhe, abstrakt komposition

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, daterad 1971 och numrerad 57/75, färglitografi, bildstorlek ca 65x50 cm

Ej examinerad ur ramen

701400

2019-11-14