Curt Clemens pastell

Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell
Curt Clemens pastell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): motiv med gumma och stadsmiljö, signerad samt daterad 1943, pastell på papper, ca 72x40 cm

Ej examinerad ur ram, något duktande papper, liten skada vid ena hörnet

701405

2019-11-14