Curt Clemens pastell
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947): motiv med gumma och stadsmiljö, signerad samt daterad 1943, pastell på papper, ca 72x40 cm
Ej examinerad ur ram, något duktande papper, liten skada vid ena hörnet
701405
2019-11-14