Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, intarsiadekor, bronsbeslag, glashyllor, höjd 158, 100x42 cm, nyckel finns
Slitage, ett lås kärvar samt luckan låst
701452
2019-11-14