Kerstin Hörlin-Holmqvist Vitrinskåp

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, vitrinskåp, Nordiska Kompaniet 1960-tal, Triva-serien, mahogny, underskåp med hyllplan, mässingsbeslag, överskåp med glasat dörrpar, svängt krön, tvådelat, överskåp med belysning, höjd ca 196 cm, bredd ca 90 cm, djup ca 53 cm

Mindre bruksslitage samt överskåp med fanérbortfall

701462

2019-11-13