Poul Cadovius soffbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
POUL CADOVIUS, soffbord, Danmark 1960-tal, skiva fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), ben i metall, brickmärkt France & Søn, höjd ca 43, ca 130 x 65 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Mindre repor och fläckar, något anfrätta ben
701466
2019-11-13