Poul Cadovius soffbord

Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord
Poul Cadovius soffbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POUL CADOVIUS, soffbord, Danmark 1960-tal, skiva fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), ben i metall, brickmärkt France & Søn, höjd ca 43, ca 130 x 65 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Mindre repor och fläckar, något anfrätta ben

701466

2019-11-13