Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGERE, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, förgyllda, textilklädsel, sitthöjd ca 44, total höjd 104 cm
Smärre skador
701472
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här