Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSKALLRA med visselpipa, silver, ostämplad, sannolikt England 1800-tal, i form av en mandarin, fyra bjällror, benskaft, längd 15 cm
smärre bristningar
701475
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här