Barnskallra silver England

Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England
Barnskallra silver England

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSKALLRA med visselpipa, silver, ostämplad, sannolikt England 1800-tal, i form av en mandarin, fyra bjällror, benskaft, längd 15 cm

smärre bristningar

701475

2019-11-29