Bord superelips Fritz Hansen

Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen
Bord superelips Fritz Hansen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superelips, skiva i bok, Fritz Hansen 1980, förkromade spännben, märkt undertill, höjd ca 70, 150 x 100 cm

Märken, repor, slitage

701477

2019-11-20