Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superelips, skiva i bok, Fritz Hansen 1980, förkromade spännben, märkt undertill, höjd ca 70, 150 x 100 cm
Märken, repor, slitage
701477
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här