Broscher lås skjortknappar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCHER, 2 st., COLLIERLÅS och SKJORTKNAPPAR, 2 st., en oval brosch med mikromosaik, fattning 18 k guld stämplad Gustaf Möllenborg 1800-tal, ett lås och en brosch med pastestenar, omarbetade, skjortknappar med fattning i lågkaratigt guld, små orientpärlor och granater
slitage
mikromosaikens platta sprucken
guldfattningen med bucklor
701484
2019-11-29