Broscher lås skjortknappar

Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar
Broscher lås skjortknappar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHER, 2 st., COLLIERLÅS och SKJORTKNAPPAR, 2 st., en oval brosch med mikromosaik, fattning 18 k guld stämplad Gustaf Möllenborg 1800-tal, ett lås och en brosch med pastestenar, omarbetade, skjortknappar med fattning i lågkaratigt guld, små orientpärlor och granater

slitage
mikromosaikens platta sprucken
guldfattningen med bucklor

701484

2019-11-29