Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak, längd ca 203 cm
Repor, märken, bruksslitage, 1 armstöd saknar skruvhål
701486
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här