Soffa Minerva Peter Hvidt & Orla Mölgaard

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffa, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak, längd ca 203 cm

Repor, märken, bruksslitage, 1 armstöd saknar skruvhål

701486

2019-11-20