Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Jesus vid brunnen, olja på duk, ca 77x64 cm
PROVENIENS: Inköpt på Beijers auktioner

Dubblerad, duklagningar

701489

2019-11-14